Universal Neck Black Large Aluminium Base Cone Filter Ramair JS-070-BK-KIT 70mm
Ramair
On demand
Filter Outer Neck Diameter: 70mm
Filter Neck Length: 65mm
Filter Overall Length: 225mm
Filter Base Width: 200mm
Filter Top Width: 140mm
Filter Material: 15mm Dual Layer Foam
Filter Base Material: Aluminium
Filter Base Finish: Powder Coat
More Information
| Manufacturer |
Ramair
|---|---|
| Inlet diameter | 70mm |