Axial Pull Radiator Cooling Fan SPAL 12V VA07-AP12/C-58S 225 MM
Manufacturer Spal Spal
SKU SPAL-10EO0707
  On demand
Axial Pull Radiator Cooling Fan
Voltage: 12V
Function: embossing
Diameter on flattening: 225 mm
Height: 51,6 mm
More Information
Manufacturer Spal Spal
Write Your Own Review
You're reviewing: Axial Pull Radiator Cooling Fan SPAL 12V VA07-AP12/C-58S 225 MM