Chłodnica oleju

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Chłodnica oleju FMIC.PL idealnie nadaje się do motorsportu. Nasze chłodnice olejowe są testowane pod względem zarówno wydajności, jak i szczelności. Odpowiednie ułożenie rdzenia zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego zapewnia znakomite chłodzenie, a także przepływy oleju na wysokim poziomie. Chłodnice oleju FMIC.PL są z powodzeniem stosowane w niezwykle wymagających sportach - drift, drag, street, także w mocnych autach streetowych.

Nasze chłodnice oleju są dostępne z gwintami męskimi 7/8", czyli popularnymi AN10 oraz żeńskimi 1/2". Zarówno jedne i drugie są popularne, sprawdzają się w montażu w konkretnych przypadkach. Chłodnice oleju z przyłączami AN10 są jednak popularniejsze ze względu na możliwość zastosowania do nich skręcanych końcówek olejowych AN10. Dostępne są one zarówno opd przewody gumowe, gumowe w stalowym oplocie (swivel) oraz teflonowe w stalowym oplocie (PTFE).

Dzięki temu nasza chłodnica oleju jest nie tylko łatwa w montażu, ale również pozwala na niezwykle szerokie zastosowanie - może służyć jako chłodnica oleju silnikowego, oleju przekładniowego do dyfrów i skrzyń biegów, a także jako chłodnica paliwa. Pamiętaj, żeby stosować chłodnicę oleju na powrocie z układu, gdzie nie ma ciśnienia oleju lub jest ono niskie.

Chłodnica oleju z naszej oferty to znakomity wybór do Twojego samochodu, przekonali się o tym Driftingowi Mistrzowie kraju oraz najmocniejsze samochody dragowe w kraju!