Układ napędowy

Układ napędowy

W tej kategorii nie ma produktów.

Układ napędowy w samochodzie to wszelkie mechanizmy, które odpowiadają za przekaz mocy obrotowej z silnika do kół pojazdu. Dzięki temu samochód może poruszać się zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz odpowiednio do warunków, w jakich przyjdzie nam się poruszać. Choć wiele osób uważa, że to właśnie silnik jest sercem każdego pojazdu, to właśnie dz...

Układ napędowy w samochodzie to wszelkie mechanizmy, które odpowiadają za przekaz mocy obrotowej z silnika do kół pojazdu. Dzięki temu samochód może poruszać się zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz odpowiednio do warunków, w jakich przyjdzie nam się poruszać. Choć wiele osób uważa, że to właśnie silnik jest sercem każdego pojazdu, to właśnie dzięki układowi napędowemu możemy w pełni wykorzystać jego moc. Jakie elementy układu napędowego możecie odszukać w sklepie internetowym fmic.pl?

W naszym sklepie znajdziecie wszystkie mniejsze mechanizmy, które wchodzą w skład układu napędowego. Oczywiście przede wszystkim wymienić tu można sprzęgłoOferujemy zestawy sprzęgłowe firm ACT, EXEDY oraz XTREME CLUTCH. Poza sprzęgłami mamy też w ofercie dodatki do skrzyni, np. adaptery skrzyni biegów do aut popularnych marek jak BMW, Nissan, Toyota czy Mitsubishi. Znajdziecie też drobniejsze elementy, takie jak poduszki silnika i skrzyni biegów, łapy silnika czy adaptery zacisków hamulcowych. Dla tych, którzy lubią majstrować przy samochodzie i wykonywać różne modyfikacje, polecamy np. short shifter. Jest to specjalnie skonstruowana dźwignia zmiany biegów, która skraca skok lewarka, tym samym przyspieszając czas zmiany biegu. 

Wszystkie mechanizmy, które u nas znajdziecie, wyprodukowane są z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje wysoką trwałość i odporność. Jeśli nie wiecie, którą część wybrać do swojego auta, skontaktujcie się z nami, a nasi doradcy pomogą Wam w wyborze odpowiedniej części. 

Mniej
Więcej

Drivetrain