Układ wydechowy

Układ wydechowy

W tej kategorii nie ma produktów.

Choć układ wydechowy nie należy do najbardziej skomplikowanych budową układów, jego poprawne działanie jest niezwykle ważne. Dobrze jest więc odpowiednio o niego dbać, aby nieprawidłowa praca układu wydechowego nie wpłynęła negatywnie na pracę silnika. Aby funkcjonowanie układu było najbardziej efektywne, warto postawić na oryginalne części, któ...

Choć układ wydechowy nie należy do najbardziej skomplikowanych budową układów, jego poprawne działanie jest niezwykle ważne. Dobrze jest więc odpowiednio o niego dbać, aby nieprawidłowa praca układu wydechowego nie wpłynęła negatywnie na pracę silnika. Aby funkcjonowanie układu było najbardziej efektywne, warto postawić na oryginalne części, które znajdziecie w naszym sklepie.

Pierwszym podstawowym elementem układu wydechowego jest kolektor wydechowy, odpowiadający za odprowadzanie spalin z komory silnika do rury wydechowej. W naszej ofercie dostępne są kolektory wykonane z najwyższej jakości żeliwa i produkowane dla wiodących producentów samochodów. Wysoka jakość materiałów oraz ich niebywała wytrzymałość sprawią, że nowy kolektor będzie służył przez wiele lat. Oferujemy także wysokiej jakości elementy kolektora. Równie ważnym elementem są flansze mocujące układ wydechowy. Szybko i często się one eksploatują, dlatego warto wybrać flansze najwyższej jakości, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu. 

Jeżeli poszukujecie łączników elastycznych, które zredukują drgania układu wydechowego podczas jego pracy, w naszej ofercie znajdziecie łączniki o różnych średnicach i długościach. Każdy jednak wykonany jest z najlepszych materiałów, aby był jak najbardziej wytrzymały. Dodatkowo łączniki firmy FMIC.PL zaopatrzone są w wewnętrzny peszel, który wzmacnia jego konstrukcję. Można go więc stosować w układach wydechowych samochodów sportowych. 

Jeśli natomiast wydaje Wam się, że układ wydechowy działa nieco za głośno, warto zapoznać się z naszą ofertą podciśnieniowych przepustnic wydechowych wykonanych ze stali nierdzewnej, które skutecznie wyregulują głośność samochodu.

Mniej
Więcej

Exhaust system