Zawieszenie

Zawieszenie gwintowane czyli popularne gwinty marki D2, K-Sport czy Whiteline zapewniają idealny kompromis między komfortem i sztywnością zawieszenia. Posiadamy wersje streetowe, jak również na tor, do driftu czy do dragu. Camber plate pozwala na dodatkowe regulacje poprawiające właściwości jezdne twojego auta.

W ofercie www.fmic.pl znajdziesz również sportowe łączniki stabilizatora, usztywnisz wahacze poprzez montaż poliuretanowych tulei Whiteline czy Strongflex. Posiadamy oczywiście szeroki wybór poliuretanów - pełna oferta Strongflexa do większości aut, dostępne od ręki. Mamy także poduszki amortyzatorów czy tzw. camber plates, które można zakładać zamiast poduszek i które umożliwiają zmianę kąta pochylenia koła. 

Dla miłośników szybkiej jazdy i tuningowanych aut ulicznych, którzy uwielbiają sportowe pojazdy oraz ich modyfikacje, polecamy również regulowane wahacze, które w połączeniu z zawieszenie gwintowanym z serii D2 Racing lub K-Sport znacznie poprawią właściwości jezdne oraz trakcję. Dzięki osobnej regulacji tłumienia i wysokości możemy optymalnie dopasować ustawienia zawieszenia do otaczających nas warunków. Jeśli nie znaleźliście części do swojego modelu samochodu, skontaktujcie się z nami, na pewno doradzimy.