Zawieszenie

W tej kategorii nie ma produktów.

Zawieszenie samochodowe składa się z wielu części, które aby działały, muszą być sprawne. To właśnie ono pełni rolę "łącznika" kół z resztą pojazdu. Z pewnością każdy z was zauważył, ze jakiekolwiek usterki w obrębie zawieszenia objawiają się gorszym prowadzeniem pojazdu czy stukaniem w okolicy kół. Zwłaszcza zimą nietrudno o uszkodzenie podzesp...

Zawieszenie samochodowe składa się z wielu części, które aby działały, muszą być sprawne. To właśnie ono pełni rolę "łącznika" kół z resztą pojazdu. Z pewnością każdy z was zauważył, ze jakiekolwiek usterki w obrębie zawieszenia objawiają się gorszym prowadzeniem pojazdu czy stukaniem w okolicy kół. Zwłaszcza zimą nietrudno o uszkodzenie podzespołów zawieszenia. Dlatego też jeśli macie problem z zawieszeniem i musicie wymienić którąkolwiek z części, skorzystajcie z naszej szerokiej oferty produktów.

Jednymi z najbardziej awaryjnych części są łączniki stabilizatora. Bardzo łatwo je uszkodzić zwłaszcza na dziurach w czasie skrętów i zawracania. Równie szybko psują się wahaczew które montowane są tulejki i sworznie. Czasami producenci montują te elementy na stałe, przez co ich wymiana jest możliwa wyłącznie poprzez wymianę całego wahacza. Oczywiście u nas znajdziecie także inne elementy, jak poduszki amortyzatorów czy tzw. camber plates, które można zakładać zamiast poduszek i które umożliwiają zmianę kąta pochylenia koła. 

Dla miłośników szybkiej jazdy i tuningowanych aut ulicznych, którzy uwielbiają sportowe pojazdy oraz ich modyfikacje, polecamy zawieszenia gwintowane z serii D2 Racing lub K-Sport. Dzięki osobnej regulacji tłumienia i wysokości możemy optymalnie dopasować ustawienia zawieszenia do otaczających nas warunków. Jeśli nie znaleźliście części do swojego modelu samochodu, skontaktujcie się z nami, na pewno doradzimy. 

Mniej
Więcej

Suspension