Camber plates

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Camber plates są nieodłącznym elementem driftingowego zawieszenia. Umożliwiają idealne ustawienie koła dzięki regulacji pochylenia amortyzatora, co przekłada się na poprawę prowadzenia auta oraz odbijania kierownicy.

Oferowane na FMIC.PL camber plates są wykonane z wysokiej jakości aluminium, obrabiane na najnowszych maszynach CNC, co pozwala zachować powtarzalność wymiarów oraz gwarantuje najwyższą jakość otrzymanego produktu.

Nasze camber plate są używane przez czołówkę polskiego driftu, co świadczy o ich wysokiej jakości i wytrzymałości! To również z czołowymi drifterami konsultowane są ewentualne zmiany w camber plate'ach - ta zdobyta wiedza pozwala nam na ciągłe ulepszanie oferowanych w sklepie produktów. Cambery pozwolą Ci lepiej wyregulować zawieszenie poprawiając właściwości jezdne!

Pamiętaj, że samo gwintowane zawieszenie wraz z zestawem skrętu nie gwarantują idealnego prowadzenia samochodu bokiem - dopiero odpowiednie ustawienia lagi za pomocą camber plates pozwala wycisnąć ze skrętu 100% jego możliwości!

Camber plates do driftu - camber plate szeroki wybór!